Licznik kolonii umożliwiający automatyczne zliczanie kolonii mikroorganizmów w mikrobiologicznych analizach ilościowych.

Opis produktu

Automatyczny licznik kolonii został stworzony dla szerokiego grona odbiorców z myślą o maksymalnej użyteczności. Analizy ilościowe przeprowadzane są w prawie każdym badaniu mikrobiologicznym. Co więcej, często wiążą się z zaangażowaniem znaczących zasobów osobowych i czasowych.

Quantica 500™ zapewnia wysoką skuteczność zliczania, dzięki najwyższej w swojej klasie rozdzielczości kamery i odpowiednio dobranym algorytmom. Proces zliczania trwa mniej niż pół sekundy. Oprogramowanie licznika Quantica 500™ jest proste w obsłudze i funkcjonalne.

Umożliwia m.in. wyłączanie ze zliczania fragmentów szalki o dowolnym kształcie, oddzielanie kolonii od zanieczyszczeń na szalce oraz ręczne dodawanie i odejmowanie kolonii. Automatycznie zapisuje dane, co chroni przed ich przypadkową utratą. Co więcej, użytkownik może sprawnie generować czytelne raporty z systemu.

Urządzenie daje możliwość zliczania kolonii na kilku typach szalek, a dzięki sprawnie działającemu algorytmowi i najwyższej, w tej kategorii liczników, rozdzielczości kamery, poprawnie zlicza nawet zlane kolonie. Ta cecha premiuje urządzenie Bioavlee na tle dotychczasowych, standardowych rozwiązań, mających trudności z oddzieleniem tego typu kolonii. Quantica 500™ jest wreszcie atrakcyjna cenowo w stosunku do konkurencyjnych liczników kolonii.

Karta produktu Quantica 500™ >>


Quantica 500™ automatycznie zlicza kolonie mikroorganizmów w analizach ilościowych podczas badań mikrobiologicznych, a dzięki sprawnie działającemu algorytmowi, poprawnie sumuje nawet zlane kolonie.


Współpracujemy między innymi z:  

Przewagi technologii Quantica 500

Skuteczne algorytmy

Wysoka jakość elementów optycznych

Przyjazny interface i menu w języku polskim

Intuicyjne i funkcjonalne oprogramowanie

Łatwe generowanie czytelnych raportów
oraz gromadzenie dokumentacji w wersji elektronicznej

Wysoka jakość i konkurencyjna cena

Wysoka dokładność zliczania kolonii

Oszczędność czasu w zliczaniu kolonii

Kontakt

Zainteresowany? Umów się na prezentację produktu.
Wypełnij poniższy formularz – skontaktujemy się w celu umówienia spotkania i pokazania wszystkich zalet naszych innowacyjnych urządzeń laboratoryjnych.

Michał Wroneckiprzedstawiciel Bioavlee

Tel: +48 601785399
Email: michal.wronecki@bioavlee.com