Aktualności

Rozwijamy technologię i komercjalizujemy rozwiązania – dowiedz się więcej o naszej codziennej pracy.
Lista aktualności 1 lipca 2019

Znów trafiliśmy na pierwsze strony gazet!

W czerwcu Michał Wronecki, CEO Bioavlee spotkał się z redaktor portalu www.tuwroclaw.com Michał w wywiadzie podkreślał że Bioavlee rozwija się w szybkim tempie i planujemy zostać liderem polskiego przemysłu biotechnologicznego. Nasza opatentowana innowacyjna metoda dyfrakcji laserowej umożliwia identyfikację mikroorganizmów poprzez uzyskanie ich „odcisku palca”. To nic więcej niż wzór generowany na koloniach mikroorganizmów przez dyfrakcję światła z wykorzystaniem algorytmów samouczących się i przetwarzania w chmurze.

Po tym, jak wygraliśmy prestiżowy konkurs MITEF Poland, zaczęliśmy komercjalizować swoją działalność, podpisując listy intencyjne z laboratoriami diagnostycznymi i badawczymi, działającymi zarówno w Polsce, Europie, Brazylii, Korei Południowej i USA.

Obecnie w sprzedaży mamy Quantica 500, licznik kolonii umożliwiający automatyczne zliczanie kolonii mikroorganizmów w mikrobiologicznych analizach ilościowych, trwa walidacje Avlee 650 i prace nad budową Inomate 100K.

– Konsumentom nasz sprzęt gwarantuje pewność, że to, co jedzą czy też używają w formie kosmetyków oraz leków, jest bezpieczne dla ich zdrowia. Natomiast firmom ułatwia on badania swoich produktów. Do tej pory były one prowadzone głównie ręcznie, co sprawiało, że był to długotrwały, żmudny i nie do końca dokładny proces – dodaje Michał Wronecki prezes zarządu. Zapraszamy do lektur! Wywiad z Michałem Wronecki CEO Bioavlee dostępnym na portalu https://www.tuwroclaw.com

Galeria