Aktualności

Rozwijamy technologię i komercjalizujemy rozwiązania – dowiedz się więcej o naszej codziennej pracy.
Lista aktualności 19 lipca 2019

Analytica Lab Africa w RPA.

W lipcu mieliśmy przyjemność zaprezentować nasz automatyczny licznik kolonii Quantica 500 na targach Analytica Lab Africa. To jedne z najważniejszych, międzynarodowych targów technologii laboratoryjnych, analiz, biotechnologii i diagnostyki, odbywające się w Johannesburgu w RPA.

Dzięki współpracy z naszym dystrybutorem Aqualytic Ltd, mieliśmy unikalną okazję do zaprezentowania międzynarodowej publiczności możliwości naszego innowacyjnego produktu. Uczestnicy targów doceniają w szczególności jego nowoczesną konstrukcją i przystępność oprogramowania.

Nasza przełomowa metoda identyfikacji mikroorganizmów w połączeniu z szybkością i precyzją analizy skradła serca i umysły przedstawicieli wielu firm, którzy już dziś deklarowali swoje zainteresowanie dystrybucją produktów Bioavlee na rynki Afryki i Azji.

Na targach Analytica Lab Africa w RPA było obecnych 148 wystawców z 15 krajów prezentujących najnowsze rozwiązania z zakresu technologii laboratoryjnej, analiz, biotechnologii i diagnostyki. Targi odwiedziło blisko 3,5 tysiąca odwiedzających. www.analytica-africa.com  Jesteśmy pewni że kontakty, które nawiązaliśmy w czasie Analytica Lab Africa zaprocentują w niedalekiej przyszłości.