Aktualności

Rozwijamy technologię i komercjalizujemy rozwiązania – dowiedz się więcej o naszej codziennej pracy.
Lista aktualności 5 grudnia 2018

Bioavlee sprzedaje pierwsze liczniki kolonii Quantica 500

Pod koniec listopada do Bioavlee wpłynęło zamówienie na osiem sztuk liczników kolonii Quantica 500. To pierwsza sprzedaż urządzeń Quantica 500, dlatego jest to dla nas niezwykle ważne wydarzenie, które mamy nadzieję zapoczątkuje serie kolejnych zamówień.

Quantica 500 to urządzenie stworzone dla szerokiego grona odbiorców, umożliwiające automatyczne zliczanie kolonii mikroorganizmów w analizach ilościowych podczas badań mikrobiologicznych. Dzięki opatentowanej przez Bioavlee technologii, Quantica 500 jest skuteczniejsza, szybsza i tańsza w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań. Algorytm jest w stanie poprawnie zsumować nawet zlane kolonie. Ta cecha premiuje urządzenie Bioavlee na tle dotychczasowych, standardowych rozwiązań, mających trudności z oddzieleniem tego typu kolonii.

Nasza spółka prowadzi rozmowy z dystrybutorami zagranicznymi dotyczące sprzedaży Quantica 500 także we Francji, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Chorwacji, Hiszpanii oraz Turcji. Na początku przyszłego roku Bioavlee dostarczy dystrybutorom zagranicznym serię urządzeń do testów.