Aktualności

Rozwijamy technologię i komercjalizujemy rozwiązania – dowiedz się więcej o naszej codziennej pracy.
Lista aktualności 27 września 2019

Thailand Lab International w Bangkoku

We wrześniu mieliśmy przyjemność zaprezentować nasz automatyczny licznik kolonii Quantica 500 na targach Thailand Lab International. To jedne z ważniejszych, międzynarodowych targów technologii laboratoryjnych, analiz, biotechnologii i diagnostyki, odbyły się w Bangkoku w Tajlandii.

Dzięki współpracy z naszym dystrybutorem Gibthai Co, mieliśmy unikalną okazję do zaprezentowania międzynarodowej publiczności możliwości naszego innowacyjnego produktu.

Technologia Bioavlee zapewnia wysoką dokładność identyfikacji mikroorganizmów przy jednoczesnym skróceniu czasu procesu i zmniejszeniu jego kosztów w porównaniu z aktualnie stosowanymi metodami. Uczestnicy targów docenili nasz licznik kolonii i są zainteresowani dystrybucją produktów Bioavlee na rynki Azji.

Na targach Thailand Lab International w Tajlandi było obecnych ponad 250 wystawców prezentujących najnowsze rozwiązania z zakresu technologii laboratoryjnej, analiz, biotechnologii i diagnostyki. Targi odwiedziło blisko 11 tysięcy odwiedzających. Jesteśmy pewni że kontakty, które nawiązaliśmy w czasie Thailand Lab International zaprocentują w niedalekiej przyszłości.