Aktualności

Rozwijamy technologię i komercjalizujemy rozwiązania – dowiedz się więcej o naszej codziennej pracy.
Lista aktualności 29 marca 2019

Wrażenia po targach ArabLab

Nie bez powodu targi ArabLab w Dubaju są uważane za jedne z najważniejszych wydarzeń poświęconych innowacyjnym odkryciom świata nauki i technologii na Bliskim Wschodzie. Liczby mówią same za siebie: ponad 10,600 uczestników z prawie 120 państw, czyli networking na niespotykanym poziomie.

Dla Bioavlee była to unikalna okazja do premierowego zaprezentowania międzynarodowej publiczności innowacyjnego systemu Avlee 650. Nasza przełomowa metoda identyfikacji mikroorganizmów w połączeniu z szybkością i precyzją analizy skradła serca i umysły przedstawicieli wielu firm, którzy już dziś deklarowali swoje zainteresowanie dystrybucją produktów Bioavlee na rynki ZEA, Arabii Saudyjskiej, Indii, Chin czy krajów Afryki. Mamy nadzieję, że kontakty, które nasz zespół nawiązał w czasie ArabLab zaprocentują w niedalekiej przyszłości.

Drugim prezentowanym na ArabLab urządzeniem był licznik kolonii Quantica 500, który zwrócił uwagę uczestników nowoczesną konstrukcją i przystępnością oprogramowania. Dużo pytań padło także w kierunku InoMate 100k, na który rysuje się interesujący rynek.