Aktualności

Rozwijamy technologię i komercjalizujemy rozwiązania – dowiedz się więcej o naszej codziennej pracy.
Lista aktualności 21 marca 2016

Wizyta zespołu Bioavlee w USA

Bioavlee powstaje w Polsce, jednak rynek polski to nie koniec naszych ambicji. Aby pełniej zrozumieć realia największego rynku na świecie i najlepsze praktyki – udaliśmy się do USA na misję z komponentem gospodarczym.

Wyjazd organizowało Ministerstwo Spraw Zagranicznych. W Misji prowadzonej przez Panią Podsekretarz Stanu Katarzynę Kacperczyk udział wzięli przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Zdrowia i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju a także jedne z najbardziej innowacyjnych firm z Polski.

Wyjazd był doskonałą okazją, by pełniej zrozumieć warunki sukcesu naukowego i komercyjnego na bardzo konkurencyjnym amerykańskim rynku. Globalny sukces wielu firm zaczynał się w miejscach, w których spędziliśmy najwięcej czasu: Lab Central, Cambridge Innovation Center, MIT, Massachusetts Life Science Center. O niełatwej drodze do rozwoju innowacyjnych produktów dowiedzieliśmy się wiele w Pfizer i Boston Scientific. Zakończeniem misji były rozmowy w Ambasadzie RP w Waszyngtonie. Duże zainteresowanie naszą technologią wśród lokalnych przedsiębiorców i ekspertów z branży przekuwamy teraz na dalsze rozmowy.

Galeria