Aktualności

Rozwijamy technologię i komercjalizujemy rozwiązania – dowiedz się więcej o naszej codziennej pracy.
Lista aktualności 24 września 2019

DiaLabXpo w Kopenhadze

W dniach 24-26 września mieliśmy przyjemność zaprezentować nasz automatyczny licznik kolonii Quantica 500 na targach DiaLabXpo. Te skandynawskie targi technologii laboratoryjnych i diagnostyki, odbyły się w Kopenhadze w Danii.

Dzięki współpracy z naszym dystrybutorem Ninolab Denmark, mieliśmy unikalną okazję do zaprezentowania międzynarodowej publiczności możliwości naszego innowacyjnego produktu. Uczestnicy targów doceniają w szczególności jego nowoczesną konstrukcją i przystępność oprogramowania.

Nasza przełomowa metoda identyfikacji mikroorganizmów w połączeniu z szybkością i precyzją analizy skradła serca i umysły przedstawicieli wielu firm, którzy już dziś deklarowali swoje zainteresowanie dystrybucją produktów Bioavlee na rynki Skandynawii.

Udział w targach DiaLabXpo wpisuje się w nasza strategię biznesową. Dzięki nim możemy nawiązać kontakty z innymi biotechnologicznymi startupami i poznawać osoby, mierzące się na co dzień z podobnymi do nas wyzwaniami. Wnioski płynące z wymiany takich doświadczeń są bezcenne.