Aktualności

Rozwijamy technologię i komercjalizujemy rozwiązania – dowiedz się więcej o naszej codziennej pracy.
Lista aktualności 16 sierpnia 2018

Bioavlee przeszło do 2. etapu MITEF

Tak pozytywne wiadomości moglibyśmy dostawać codzień!

“Gratulujemy! Wasza aplikacja do programu akceleracji MIT Enterprise Forum Poland została wysoko oceniona w ocenie jurorów, w związku z tym zapraszamy do udziału w 2 etapie selekcji.”

Bioavlee zgłosiło się do jednego z największych w Polsce programów akceleracyjnych, który stawia sobie za cel przyspieszenie rozwoju najbardziej obiecujących startupów poprzez połączenie ich potencjału z wiedzą i doświadczeniem polskich i międzynarodowych ekspertów.

Tegoroczna edycja MIT Enterprise Forum Poland, oprócz akceleracji w ścieżce ogólnej, przewiduje akcelerację w czterech wyspecjalizowanych ścieżkach branżowych. Jedną z nich jest ścieżka “Ochrona zdrowia” współtworzona przez Grupę Adamed.

W 2. etapie konkursu Michał Wronecki, CEO Bioalvee oraz Ewa Thomas, project manager, będą mieli okazję zaprezentować możliwości jakie otwiera przed biotechnologią opatentowana przez nas technologia dyfrakcji laserowej. Opowiemy nie tylko o tym, jak dzięki Avlee 650 laboranci będą w stanie zminimalizować  wieloetapowe i manualne procesy w trakcie identyfikacji mikroorganizmów, oraz na jakim etapie są prace nad licznikiem kolonii Quantica 500, ale także o potencjale rynkowym naszego rozwiązania. Spotkanie odbędzie się w siedzibie Grupy Adamed w Warszawie.

Trzymajcie za nas kciuki!