Aktualności

Rozwijamy technologię i komercjalizujemy rozwiązania – dowiedz się więcej o naszej codziennej pracy.
Lista aktualności 1 października 2018

Bioavlee dostało się do 5. edycji MITEF Poland

Co za dzień! Dostaliśmy właśnie wiadomość, że udało nam się zakwalifikować do 5. edycji programu akceleracji MIT Enterprise Forum Poland, jednego z największych w Polsce akceleratorów dla startupów technologicznych!

Przez 3 miesiące będziemy współpracować z polskimi i międzynarodowymi ekspertami oraz mentorami nad weryfikacją i dopracowaniem modelu biznesowego Bioavlee. Wszystko po to, abyśmy nauczyli się radzić sobie w rynkowej rzeczywistości, skutecznie skomercjalizować nasze rozwiązania, jak również efektywnie pozyskiwać finansowanie na dalszy rozwój działalności, zapowiedział organizator.

Ponadto program MIT Enterprise Forum Poland już po raz drugi został rozszerzony o międzynarodowy konkurs CVC Young Innovator Awards, co da nam szansę wygrania nagrody w wysokości 100 tys. zł.

“Przed startupami na wczesnym etapie rozwoju, nawet tymi dysponującymi unikalnymi technologiami, stoi wiele wyzwań, zanim osiągną rynkowy sukces. Problemem jest często brak wiedzy, doświadczenia i zaplecza finansowego. Rolą akceleratora jest wspieranie startupów w pokonywaniu tych barier, pomoc w przekuciu świetnego pomysłu w realny biznes” – mówi Magdalena Jabłońska, dyrektor operacyjna Fundacji Przedsiębiorczości Technologicznej, organizatora programu MIT Enterprise Forum w Polsce.

W rywalizacji weźmie udział 25 przedstawicieli startupów technologicznych.