Aktualności

Rozwijamy technologię i komercjalizujemy rozwiązania – dowiedz się więcej o naszej codziennej pracy.
Lista aktualności 15 stycznia 2019

Bioavlee na ArabLab w Dubaju

ArabLab to jedyne targi poświęcone najnowszym odkryciom w świecie nauki i technologii, które łączą nabywców z rynków rozwijających się, takich jak Bliski Wschód i Afryka oraz subkontynentu indyjskiego, a także Chin i Azji.

Liczby stojące za tym wydarzeniem są imponujące – ponad 100 państw, 10,000 kupujących i inwestorów,1000 firm, które będą promować swoje innowacyjne rozwiązania. Wśród nich będzie Bioavlee. Będziemy mieć wyjątkową okazję zaprezentowania zarówno systemu Avlee 650 jak i automatycznego licznika kolonii Quantica 500.

Wierzymy, że unikalność naszej opatentowanej technologii dyfrakcji laserowej, wykorzystanie chmury obliczeniowej oraz samouczących się algorytmów w systemie Avlee 650, które umożliwiają dokładną i automatyczną identyfikację drobnoustrojów, zrobią wrażenie na międzynarodowym gronie ekspertów. Skuteczność identyfikacji drobnoustrojów metodą dyfrakcji laserowej jest wyjątkowa – bliska 98%, co oznacza efektywność zbliżoną do analizy genetycznej. Z tą różnicą, że nasz produkt łączy najwyższą skuteczność ze znacznie niższymi kosztami i krótszym czasem badań. Avlee 650 minimalizuje wieloetapowe, manualne procesy w trakcie identyfikacji. Ma parametry nieosiągalne dla innych metod wykorzystywanych w branży kosmetycznej. To jedyne takie rozwiązanie na rynku.

Na ArabLab 2019 znajdziecie nas przy stanowisku 573 w sali S1.

Po więcej informacji o ArabLab zapraszamy na stronę targów: https://www.arablab.com/