Główne obszary zastosowań to weterynaria, medycyna,
przemysł spożywczy, farmaceutyczny oraz rolnictwo.




Na świecie korzysta się z wielu metod identyfikacji bakterii. Metody te różnią się od siebie m.in. czasem potrzebnym na przeprowadzenie badania, kosztem odczynników, kosztem systemów, kosztem obsługi oraz dokładnością przeprowadzanych badań.
Szybsze informacje o patogenach umożliwiają podejmowanie lepszych decyzji. Te z kolei bezpośrednio wpływają na bezpieczeństwo, zdrowie a nawet życie ludzi i zwierząt. Czas zmniejszyć dystans między tym, co nauka już umożliwia a tym, czego potrzebuje nowoczesny, bezpieczny przemysł i diagnostyka weterynaryjna.
BIOAVLEE redefiniuje sposób, w jaki identyfikujemy bakterie i umożliwia większą dostępność badań diagnostycznych. Głównymi zaletami BIOAVLEE jest dokładność badań, czas ich wykonywania oraz bardzo konkurencyjny koszt. Jest to możliwe dzięki opatentowanej technologii, opartej o zjawisko dyfrakcji laserowej, algorytmy, sieci neuronowe i ogromną ilość danych, błyskawicznie analizowanych w chmurze.
Wyniki identyfikacji od 9 do 16 godzin od momentu posiewu
Skuteczność identyfikacji do 98%
Kolonie bakteryjne rosną przy wykorzystaniu standardowych mediów
Pozwala na identyfikacje tych szczepów, których widma dyfrakcyjne znajdują się w ogromnej bazie – atlasie widm
Jedna szalka Pertiego dla całego badania wykonywanego przez niewykwalifikowany personel
Bioavlee znalazł się wśród 32 zwycięskich projektów w konkursie GO_GLOBAL.PL organizowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.
Bioavlee, nowatorska metoda wykrywania bakterii, została już opatentowana. Może zrewolucjonizować weterynarię i spożywkę.
Bioavlee Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zaprasza do złożenia ofert na wykonania testów mikrobiologicznych